Xsens Biomechanics Challenge

Co je to Xsens Biomechanics Challenge?

Xsens Biomechanics Challenge je intenzivní celosvětová 3týdenní akce pořádaná společností Xsens zaměřená na rozvoj a ověření vašich znalostí a dovedností v oblasti biomechaniky, zpracování dat a dalších dovedností a znalostí v oblasti programování a kódování.

Cílem této globální události je vyzvat vás, abyste zapojili kapacitu svých mozků, přemýšleli, brainstormovali, spolupracovali a navrhovali řešení pro případovou studii, která se může objevit v každodenním životě fyzioterapeuta. Během 3 týdnů budete tak rozvíjet a testovat své dovednosti v oblasti biomechaniky, zpracování dat, brainstormingu a vzájemné spolupráce.

Této výzvy se účastní řada různých univerzit, organizací a jednotlivců po celém světě. Budete tak mít možnost podívat se, na inovativní nápady pocházející z různých částí světa.

Kdo se může do výzvy zapojit?

Do výzvy se může zapojit každý student, výzkumný pracovníci v oblasti biomechaniky, kineziologie, inženýrství, informatiky, neurovědy, sportovních věd, lékaři, trenéři, fyzioterapeuti, rehabilitační pracovníci, nebo zkrátka kohokoli, kdo se zajímá o vědu, pohyb lidského těla a 3D snímání pohybu a je ochoten po dubu 3 týdnů pracovat a potrápit své mozkové závity na zpracování projektu.

Jaký je harmonogram výzvy?

Registrace je již otevřená! Registrovat se můžete do 18. dubna 2021. Otevření virtuální učebny a případová studie začne 20 dubna. O osm dní později, 28. dubna, jsme naplánovali Q&A setkání, abychom odpověděli na všechny vaše případné otázky. Do 4. května musí být projekt doručen společnosti Xsens. Závěrečná prezentace se bude konat 12. května 2021.

Jak se mohu zaregistrovat?

Do 18. dubna se můžete přihlásit do soutěže individuálně nebo jako maximálně 4-členný tým
na adrese:

Přihlásit se můžete zde: https://www.xsens.com/biomechchallenge


Jaká je cena pro vítěze?

Vítěz (vítězové - bude-li se jednat o skupiny nebo tým) výzvy bude odměněn následující cenou:

  • Startovací sada MVN Awinda, což je celotělová sada se 17 senzory
  • Komunikační Stanice Awinda
  • Licence MVN Analyze Pro na 6 měsíců

Dotazy k výzvě Xsens Biomechanics Challenge:

Pokud máte k výzvě dotazy, prosím zašlete nám je prostřednictvím uvedeného formuláře. Děkujeme.