Xsens Biomechanics Challenge 2022

Registrace do druhého ročníku soutěže Biomechanics Challenge je otevřena !!!

Po úspěchu prvního ročníku výzvy v roce 2021 otevírá společnost Xsens znovu tuto globální 3týdenní akci. 


Co je to Xsens Biomechanics Challenge?

Xsens Biomechanics Challenge je intenzivní celosvětová 3týdenní akce pořádaná společností Xsens zaměřená na rozvoj a ověření vašich znalostí a dovedností v oblasti biomechaniky, logického myšlení, zpracování dat, programování a kódování a dalších dovedností a znalostí.

Cílem této globální události je vyzvat vás, abyste zapojili kapacitu svých mozků, přemýšleli, brainstormovali, spolupracovali a navrhovali řešení pro případovou studii, která se může objevit v každodenním životě fyzioterapeuta. Během 3 týdnů budete tak rozvíjet a testovat své dovednosti v oblasti biomechaniky, zpracování dat, brainstormingu a vzájemné spolupráce.

Této výzvy se účastní řada různých univerzit, organizací a jednotlivců po celém světě. Budete tak mít možnost podívat se, na inovativní nápady pocházející z různých částí světa.

Kdo se může do výzvy zapojit?

Do výzvy se může zapojit každý  - studenti, výzkumní pracovníci v oblasti biomechaniky, kineziologie, inženýrství, informatiky, neurověd, sportovních věd, lékaři, trenéři, fyzioterapeuti, rehabilitační pracovníci, nebo zkrátka kohokoli, kdo se zajímá o pohyb lidského těla a 3D snímání pohybu a je ochoten po dubu 3 týdnů intenzivně pracovat a potrápit své mozkové závity a pracovat na projektu podle určitého zadání od společnosti XsensDo výzvy se můžete přihlásit individuálně nebo jako tým až 4 osob.

Jaký je harmonogram výzvy?

Registrace je již otevřená od 01.03.2022! Registrovat se můžete do 20. dubna 2022. Zadání případové studie začne 21 dubna formou otevření virtuální učebny a předání podkladů. O sedm dní později, 27. dubna, jsme naplánovali Q&A setkání, abychom odpověděli na všechny vaše případné otázky. Do 6. května 2022 musí být projekt zpracovám v anglickém jazyce a doručen společnosti Xsens. Závěrečná prezentace se bude konat 19. května 2022.

Jak se mohu zaregistrovat?

Do 20. dubna 2022 se můžete přihlásit do soutěže individuálně nebo jako maximálně 4-členný tým
na adrese:

Přihlásit se můžete pomocí registrační stránky - Xsens Biomechanics Challenge

Pokud se registrujete jako tým, ujistěte se, že VŠICHNI členové týmu jsou správně zaregistrování pomocí registračního formuláře !!! 


Jaká je cena pro vítěze?

Vítěz (vítězové - bude-li se jednat o skupiny nebo tým) výzvy bude odměněn následujícími cenami:

  • 1 Místo: Awinda starter + MVN licence na 1 rok
  • 2 Místo: Awinda starter + MVN licence na 0,5 roku
  • 3 Místo: sada senzorů Xsens DOT Set

Dotazy k výzvě Xsens Biomechanics Challenge 2022:

Pokud máte k výzvě dotazy, prosím zašlete nám je prostřednictvím uvedeného formuláře. Děkujeme.